Odwiedzin 4642
ANTYKWARIAT to zespół utworzony przez 5 pasjonatów, którzy na co dzień uprawiając swoje pozamuzyczne profesje i biznesy, jednocześnie od lat realizują swoją pasję muzyczną. ANTYKWARIAT prezentuje muzykę ,która ukształtowała estetykę muzyczną jego członków, oraz całego niemal pokolenie ich rówieśników ­młodzieży lat 80. i 90. W repertuarze zespołu znajdziecie covery i interpretacje utworów E.Claptona, G.Moora, Pink Floyd itp. Nie da się ukryć szczególnych fascynacji bluesem członków zespołu .
Otwieramy przed Wami muzyczny ANTYKWARIAT, który pragnie zaprezentować się już nie tylko w klubach muzycznych ,ale na większych estradach. ANTYKWARIAT chciałby trafić ze swoją muzyką do swoich rówieśników, ale również przybliżyć wartości tej „starej”(dobrej!) muzyki młodemu pokoleniu.
Niekłamana autentyczność, doświadczenie estradowe i młodzieńczy entuzjazm tworzą niepowtarzalny klimat widowiska, którego z pewnością nie zapomnicie! serdecznie zapraszam do współpracy!!
impresariat: Henryk Krótki tel. 783 200203, mail kurc@civ.pl

Na wszelkie zapytania dotyczące warunków cenowych i technicznych odpowiem telefonicznie lub mailem.Na życzenie wysylam więcej materiałów!